menu
Kaktusownia.com Logo

Chcemy udostępnić serwer każdemu, aby każdy mógł czerpać przyjemność z gry. Nie zapominamy o graczach non-premium.

W przypadku serwera non-premium rejestracja i logowanie są absolutnie konieczne, aby zapewnić bezpieczeństwo Waszych kont. W przeciwnym razie każdy mógłby użyć Waszego nicku i włamać się na Wasze konto.

Założenie konta w pełni Was przed taką sytuacją zabezpieczy.

Poniżej znajdują się obrazy i instrukcje, które przedstawiają komendy, które powinniście użyć, aby zarejestorwać się, zalogować i ustawić hasło dla swojego konta.


Podczas pierwszego wejścia na serwer, konieczne jest założenie konta i ustawienie na nim hasła. Aby to zrobić, użyj komendy: /register [HASŁO] [HASŁO], gdzie w miejsce [HASŁO] wprowadź własne bezpieczne hasło. Upewnij się, że hasło nie zawiera spacji. Tak, hasło musisz wpisać dwukrotnie. Zapamiętaj to hasło!

Register

Gdy już masz założone konto, podczas kolejnego wejścia na serwer musisz się zalogować, używając wcześniej ustalonego hasła. Aby to zrobić, skorzystaj z komendy /login [HASŁO]. Oczywiście, zamiast [HASŁO] wprowadź to, które wybrano podczas zakładania konta.

Login

Jeśli zapomnisz hasła lub napotkasz na inny problem, proszę zgłosić się na naszym serwerze Discord. Tam dokonamy weryfikacji Twojej tożsamości i sprawdzimy, czy istnieje możliwość odzyskania Twojego konta. Niestety, nie możemy tego zagwarantować, dlatego istotne jest, aby nie zapomnieć hasła wybranego podczas rejestracji.

Pomoc