menu
Kaktusownia.com Logo

Na serwerze Kaktusownia oferujemy różne kanały czatu, które pozwalają Ci na komunikację w zróżnicowany sposób. Każdy kanał umożliwia interakcję z innymi graczami w różnych kontekstach.

Wybierając kanał, określasz miejsce, do którego chcesz obecnie kierować wiadomości. Nie oznacza to, że nie będziesz widział wiadomości z innych kanałów. Zobaczysz wszystkie wiadomości od graczy z kanałów, do których masz dostęp.

Wybierając kanał, decydujesz, gdzie chcesz obecnie pisać, a nie to, który kanał chcesz obecnie odbierać. Na przykład, jeśli chcesz przekazać wiadomość swojemu gangu, aby nie była widoczna dla całego serwera, wybierz czat gangu. Jeśli natomiast chcesz przekazać informację wszystkim graczom na serwerze, skorzystaj z czatu globalnego.

Aby wybrać odpowiedni kanał czatu na serwerze, użyj komendy /czat. Po jej użyciu, otworzy się specjalne GUI, w którym znajdziesz ikonki wełny, symbolizujące różne dostępne czaty. Po najechaniu na każdą ikonkę, pojawią się konkretne informacje o danym kanale, pozwalając Ci dowiedzieć się więcej na jego temat.

Dostępne Kanały Czatu
  • Czat Globalny

    Kanał gdzie możesz komunikować się z wszystkimi graczami na serwerze. Nadal widzisz czat gangu.

  • Czat Gangu

    Kanał do rozmawiania z członkami swojego gangu i koordynowania działania wewnątrz ekipy. Nadal widzisz czat globalny.

Jeśli znalazłeś kanał, który Cię zainteresował, wystarczy kliknąć na odpowiadającą mu ikonkę. W tym momencie na czacie pojawią się informacje o Twoim dołączeniu do tego kanału czatu.